Дігтяр Сергій Вікторович

Дата народження: 9 жовтня 1980 року

Місце народження: м.Кременчук Полтавської області

Навчався у школі № 20 та ліцеї № 4 м.Кременчук, який закінчив у 1998 році. Під час навчання неодноразово ставав призером обласного етапу олімпіади та конкурсу наукових робіт МАН з біології. У 1998 році на Всеукраїнському етапі МАН у м. Київ виборов ІІ місце у секції “екологія”.

У 1998 році поступив до Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка за спеціальністю “біологія”. У 2003 році закінчив цей ВНЗ з відзнакою.

У 2003 році поступив на навчання до аспірантури Кременчуцького державного політехнічного університету (згодом КрНУ імені Михайла Остроградського), яку закінчив у 2007 році. Одночасно працював на кафедрі екології даного ВНЗ в якості учбового майстра, а згодом інженера вищої категорії.

З 2010 року працює на кафедрі екології Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій та управління на посаді викладача.

У 2014 році став співробітником кафедри біотехнології та здоров’я людини КрНУ на посаді старшого викладача.

Результатом наукової діяльності є:
- понад 40 публікацій, з яких понад 20 тез доповідей на науково-практичних конференціях;
- 9 статей (в тому числі 2 одноосібні у виданнях ВАК України);
- 3 патенти на корисну модель в тому числі “Спосіб отримання біогазу із синьозелених водоростей” (у співавторстві з проф. Луговим А.В., проф. Єлізаровим О.І., та проф. Никифоровим В.В.).

З 2005 року в рамках діяльності МАН виступав в якості наукового керівника і консультанта у шкільних наукових роботах учнів ліцею № 4, серед яких були призери і переможці обласних, а також учасники Всеукраїнських етапів МАН.