Мазницька Оксана Вікторівна

Дата народження: 6 травня 1968 року

Місце народження: м. Кременчук Полтавської області

Кандидат технічних наук, доцент кафедри «Біотехнології та біоінженерія» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

Навчалася у школі № 17 м. Кременчук, яку закінчила у 1985 році

У 1985 році вступила до Дніпропетровського державного університету (хімічний факультет, спеціальність – хімія). У 1990 закінчила навчання у ДДУ з відзнакою

З 1997 по 2016 рр. працювала на кафедрі екології ПВНЗ «Інститут економіки та нових технологій» (ІЕНТ), який став надалі Кременчуцьким університетом економіки, інформаційних технологій і управління (КУЕІТУ)

З 2005 по 2008 рр. – здобувач кафедри комп’ютеризованих систем автоматики КУЕІТУ.

У 2008 р. захистила дисертацію за спеціальністю «Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки» та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук.

З 2016 р. і по сьогоднішній день – доцент кафедри ББ КрНУ.