Вручення відзнак від Полтавської обласної ради науковцям кафедри ЕКБ за їх плідну роботу з учнями-учасниками міського та обласного конкурсу МАН.

09.11.2022

Науковці університету щороку беруть активну участь у роботі Кременчуцької та Полтавської філій Малої академії наук України як в якості наукових керівників учнів-членів МАН, так і як члени журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

І цього року професор кафедри ЕКБ Володимир Никифоров був членом оргкомітету обласного конкурсу, а також членом журі однієї з секцій конкурсу. А професор кафедри Ольга Новохатько стала науковим керівником учнів-учасників міського та обласного конкурсу МАН. До того ж викладачі кафедри ЕКБ цього року підготували дев’ять призерів на обласний етап конкурсу МАН.

За ефективну співпрацю з Полтавською філією Малої академії наук (МАН) України та за науковий супровід обдарованої учнівської молоді Грамоти та Подяку Полтавської облради отримали перший проректор КрНУ, професор Володимир Никифоров та завідувачка кафедри екології та біотехнологій, професор Ольга Новохатько. Вона відзначена Грамотою Полтавської облради, як керівник гуртка Кременчуцької філії «Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді».

Вручення відзнак кременчуцьким науковцям відбулося у великій залі Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя 7 листопада.

Джерело: Новіини КрНУ >>>