Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Міністерство освіти і науки України
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Факультет природознавчих наук

Кафедра «Біотехнології та біоінженерія»

Виховуємо майбутніх студентів

20.02.2020

20 січня кафедру біотехнологій та біоінженерії відвідали учні 2 класу ліцею #4. Школярі були у захваті. І це не дивно, бо урок біології провів для них в університетських стінах найкращий викладач нашої кафедри - професор і доктор біологічних наук, проректор нашого вищого закладу Никифоров Володимир Валентинович. А його уроки цікавими є завжди. Тож з впевненістю можна сказати, що в майбутньому вони повернуться на нашу кафедру вже студентами.


Відбувся науково-методичний семінар вчителів біології та хімії м.Кременчука

22.01.2020


22 січня на кафедрі "Біотехнології та біоінженерія" відбувся науково-методичний семінар вчителів біології та хімії загально-освітніх закладів міста Кременчука. Присутніх було близько 40. З вітальним словом виступив професор Никифоров Володимир Валентинович. Завідуюча кафедрою біотехнологій та біоінженерії Новохатько Ольга Володимирівна ознайомила учасників семінару з його програмою.

Викладачі кафедри ознайомили присутніх зі своїми науковими розробками у предметній галузі. Виступили: старший викладач Дігтяр Сергій Вікторович з доповіддю про впровадженням новітніх технологій; старший викладач Сакун Оксана Анатоліївна з презентацією про наукову роботу зі своїми учнями; студентка 3 курсу кафедри біотехнології та біоінженерії Радочина Валерія - призерка конкурсу наукових студенських робіт - розповіла про свою наукову роботу; вчитель біології ЗОШ № 1 Павленко Людмила Василівна розповіла про систему підвищення кваліфікації згідно нового Закону про освіту, а Сьомик Олена Броніславівна оголосила переможницю міського конкурсу "Учитель Року" з хімії Кошель Валентину Олександрівну. Поздоровляємо майстра своєї справи і бажаємо подальших успіхів і натхнення!

Фотогалерея події


@ Зворотній зв'язок:
Телефон кафедри:+38(0536)32076,
e-mail: bzl-nov@kdu.edu.ua, fizika@kdu.edu.ua
В.о. зав. кафедри "Біотехнології та біоінженерія"
Новохатько Ольга Володимирівна,
кандидат хімічних наук, доцент
телефон:+380(96)3851722
Перший проректор КрНУ
Никифоров Володимир Валентинович,
дoктор біологічних наук, професор.
Телефон приймальної:+38(05366)35141.
e-mail: v-nik@kdu.edu.ua
Наша адреса:
Кафедра "Біотехнології та біоінженерія"
Кременчуцького національного університету
імені Михайла Остроградського
Україна, 39600, м. Кременчук,
вул. Першотравнева, 20,
1 корпус > 3 поверх > ауд. 1305