Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Міністерство освіти і науки України
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Факультет природознавчих наук

Кафедра «Біотехнології та біоінженерія»Екскурсія студентів кафедри в Київ на фармацевтичні виробництва АТ "Дарниця" та АТ "Фармак", м. Київ.

06.12.2019Шостого грудня студенти кафедри "Біотехнології та біоінженерія" разом з викладачами відвідали провідні фармацевтичні компанії України - АТ "Фармак" і АТ "Дарниця" з ціллю ознайомитися з процесом створення ліків.

На підприємстві АТ «Фармак» функціонують 20 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP, аа 14 виробничих ліній сертифіковані європейським регуляторним органом. Завдяки якості та інноваціям, АТ «Фармак» є лідером фармацевтичного ринку України та найбільшим експортером лікарських засобів.

АТ «Фармак» має сучасний дослідницький комплекс, який складається з різнопрофільних аналітичних лабораторій, лабораторій із біотехнологічних та синтетичних АФІ, технологічних лабораторій для готових форм. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням світових виробників.

АТ "Дарниця" започаткувало своє виробництво в далекому 1930 році. Сьогодні це сучасне виробництво, а автоматична логістика складу підприємства чи не єдина у Європі.

Наші екскурсанти побачили багато цікавого і залишилися задоволені побаченим.

Фотогалерея події
На кафедрі "Бітехнологій та біоінженерії" - посвята в першокурсники.

24.10.2019

У вівторок, 22 жовтня цього року на нашій кафедрі відбулася посвята першокурсників у студенти. Організували це свято студенти 2-го курсу кафедри.

У першій частині події виступили з вітальними словами до студентів-першокурсників професор кафедри, проректор університету Никифоров Володимир Валентинович, зав.кафедри Новохатько Ольга Володимирівнаа і куратор курсу Дігтяр Сергій Вікторович.

Володимир Валентинович вручив першокурсникам залікові книжки та студентські квитки з напутніми словами. Потім організатори свята представили усім присутнім невеличкий, але цікавий концерт. Тут були і жартливі мізансценки із студентського життя, а також пісні. Виявилося, що наші студенти дуже гарно співають і взагалі мають неабиякі творчі здібності.

Дорога знань не коротка і не легка, але цікава. Як то кажуть,- У ЩАСЛИВУ ПУТЬ, дорогі наші першокурсники!

Фотогалерея події


@ Зворотній зв'язок:
Телефон кафедри:+38(0536)32076,
e-mail: bzl-nov@kdu.edu.ua, fizika@kdu.edu.ua
В.о. зав. кафедри "Біотехнології та біоінженерія"
Новохатько Ольга Володимирівна,
кандидат хімічних наук, доцент
телефон:+380(96)3851722
Перший проректор КрНУ
Никифоров Володимир Валентинович,
дoктор біологічних наук, професор.
Телефон приймальної:+38(05366)35141.
e-mail: v-nik@kdu.edu.ua
Наша адреса:
Кафедра "Біотехнології та біоінженерія"
Кременчуцького національного університету
імені Михайла Остроградського
Україна, 39600, м. Кременчук,
вул. Першотравнева, 20,
1 корпус > 3 поверх > ауд. 1305