Студентська наукова робота

ХХVІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства»

02.05.2019
На конференції. Засідання секції «Екологічні та біологічні технології»

Згідно Посвідченню УкрІНТЕІ «Про реєстрацію Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених» від № 512 від 18.10.2018 р., 24 – 25 квітня 2019 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проведено ХХVІ Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства».

Метою конференції є: залучення студентства до наукової діяльності; обмін досвідом та ідеями між молодими вченими, які представляють різні наукові школи; стимулювання творчої діяльності молодих науковців; ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та інноваційними тенденціями в науці.

У 2019 році в конференції взяли участь молоді вчені з Чехії, Бельгії, Португалії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Білорусії, Китаю, Канади, Німеччини, Швеції та ін. Для участі в конференції було заявлено 290 наукових доповідей, у тому числі 63 доповіді з 31 ЗВО зарубіжжя та України, а також представники Малої академії наук і Кременчуцького медичного коледжу.

Докладніше про Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих учених, а також фоторепортаж про цю наукову подію дивіться далі.

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

24.04.2019

22-23 квітня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшла підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 22 студента з 13 вищих навчальних закладів.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визнала переможцями Конкурсу та нагородила студентів дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Докладніше дивіться за посиланням

Читати далі

У ПНПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»

22.04.2019

18–19 квітня 2019 року у Полтавському національному педагогічному університеті відбувалася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія». Створення сприятливого середовища для повноцінної презентації результатів наукових досліджень студентів із 19 закладів вищої освіти України забезпечував колектив природничого факультету. Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки доповідей студентів, якість відповідей на питання членів комісії та учасників конференції. Представлені роботи є актуальними для розвитку біологічної науки в Україні та мають вагоме практичне значення. Із вітальним словом до учасників конкурсу звернувся ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Степаненко.

Грамотами за підготовку студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» нагороджено наукових керівників усіх авторів, запрошених на підсумкову науково-практичну конференцію. Члени галузевої конкурсної комісії та голова оргкомітету конкурсу Марина Гриньова отримали подяки за високий професіоналізм і сумлінне виконання обов’язків.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського представляла студентка факультету природничих наук Радочина Валерія Володимирівна, яка посіла III місце з науково-дослідною роботою на тему «Екологічна активність і мутації Drosophila melanogaster L, зумовлені електромагнітним випромінюванням» під науковим керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри «Біотехнологій та біоінженерії» Сакун Оксани Анатоліївни.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників і бажаємо подальших успіхів, наукових звершень, натхнення в обраній справі, яскравих ідей і нестримної жаги до пізнання нового.

Читати далі