• Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University
 • Educational and Scientific Institute of Mechanical Engineering, Transport and Natural Sciences
 • Department of Ecology and Biotechnology
   ≡ MENU  


  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!  Якщо ви плануєте проходити НМТ, але вчасно не зареєструвались, ви можете це зробити з 12 до 15 серпня. На базі приймальної комісії університету на період з 12 серпня 2022 р. по 15 серпня 2022 р. організована робота пункту реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року (аудиторії 2101).
  Центр надає консультаційну допомогу:
  - з питань реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
  - зі створення реєстраційних карток особам, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

  Графік роботи пункту: Понеділок – п’ятниця з 9-00 до 18-00, Субота, неділя – з 9-00 до 13-00.

  ВІТАЄМО!


  30.06.2022

  Вас з Днем народження вітаєм
  І дуже щиро Вам бажаєм
  Натхнення, миру і тепла, багополуччя і добра!
  Нехай буде плідною праця, а успіхи у роботі дарують впевненість у завтрашньому дні.
  Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії і благії літа!

  Колектив кафедри екології та біотехнологій.

  ВІТАЄМО студентів групи БТ-18-1 із захистом диплома бакалавра!


  23.06.2022

  22 та 23 червня відбувся захист дипломних робіт на ступінь бакалавра cтудентів гр. БТ-18-1 (спеціальність 162 - Біотехнології та біоінженерія).

 • Фотозвіт події >>>
 • ВІТАЄМО студентів кафедри з нагородою!


  23.06.2022

  23 червня, на засіданні вченої ради КрНУ, ректор університету професор Михайло Загірняк урочисто вручив дипломи І та ІІ ступенів студентам-призерам І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

  За призові місця, здобуті на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, дипломами І та ІІ ступеня нагороджені і студенти кафедри екології та біотехнологій:

 • Анастасія Полив’яна;
  Богдан Дерієнко;
  Ігор Петряшев; • ВІТАЄМО студенток кафедри з перемогою у Міжнародному конкурсі!


  22.06.2022

  ВІТАЄМО!
  Науковці універсітету нагороджені за плідну співпрацю з Малою Академією Наук


  16.06.2022

  16 червня Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації вручив грамоти фахівцям нашого університету за ефективну співпрацю з Кременчуцьким відділенням Малої академії наук (МАН) та активну участь у проведенні ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН

  Цього року найбільшу кількість нагород наші школярі здобули у хіміко-біологічній секції і суттєво випередили полтавчан.

  Як повідомила президент Кременчуцького відділення Малої академії наук Олена Сьомик, почесними грамотами нагороджені:

  Дігтяр Сергій Вікторович – кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та біотехнологій КрНУ;

  Никифоров Володимир Валентинович – доктор біологічних наук, професор; перший проректор КрНУ;

  Новохатько Ольга Володимирівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри екології та біотехнологій КрНУ;

  Пасенко Альона Вікторівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та біотехнологій КрНУ;

  Солошич Ірина Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, кафедра екології та біотехнологій КрНУ.

  Зазначені науковці чимало років поспіль активно співпрацюють з Кременчуцьким відділенням МАН як наукові керівники кременчуцьких школярів-членів МАН.

  Вітаємо науковців нашої кафедри і бажаємо подальших перемог!

  Джерело >>>

  Вітаємо призерів ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт - 2022!


  Відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт - 2022.
  Підсумки конкурсу зі спеціальності 101 «Екологія»

  Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходить на базі КрНУ (та за підтримки МОН України) п’ять років поспіль. Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського – засновник та організатор конкурсу. Ідея його проведення належить керівнику науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих вчених КрНУ професору Ірині Солошич.


  Головну мету конкурсу вона визначила так:

  " – Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, задля розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, заради створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді."

  Конкурс проходив у два етапи. Перший етап відбувся у квітні-травні. Фінальний етап тривав з 2 по 4 червня. У 2022 році наукові роботи студентів подавалися на конкурс за 11 спеціальностями, в тому числі за спеціальністю 101 - «Екологія».

  03 червня 2022 року у КрНУ імені Михайла Остроградського пройшов другий тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія». Конкурсна комісія розглянула 65 студентських наукових робіт, що надійшли з 31 закладу вищої освіти, серед яких: 

  14 ЗВО закордонних парнерів: Казахський національний дослідницький технічний університет імені К. І. Сатпаєва (Казахстан), Жешувський технологічний університет (Польща), Краківський сільськогосподарський університет ім Х.Колонтая (Польща), Технічний університет – Варна (Болгарія), Державний університет Акакія Церетелі (Грузія), Ісламський університет Сінд Мадрессатул Карачі (Пакістан) , Ліцей Святої Марти Шаванської (Франція), Варшавський університет менеджменту Collegium Humanum (Польща), EDUCONS університет (Сербська Камяниця), Інститут технологій екоексплуатації, м. Радом (Республіка Польща), Лодзька політехніка, м. Лодзь ( Польща), Сілезький університет у Катовіце (Польща), Грацький технічний університет (Польща)

  та 17 ЗВО з України: Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Миколаївський національній аграрний університет, Донецький національний технічний університет, Харківський Національний Університет імені О.М.Бекетова, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет цивільного захисту України, Одеський державний екологічний університет, Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", Запорізький національний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Миколаївський національній аграрний університет , Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківський національний автомобільно-дорожній університет , Чорноморський національний університет ім. Петра Могили , Дніпровський державний технічний університет, Навчально-науковий інститут економічної безпеки та митної справи, Державний податковий університет.

  За підсумками на підставі рейтингу за результатами двійного сліпого рецензування галузевою комісією обрано роботи, автори яких визначені переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» ( за напрямами: еколого-біологічні проблеми, екологічна безпека, економіка природокористування, альтернативні джерела енергії).

  Результати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія» 2022>>>

  Більше в новинах КрНУ за посиланнями: тут >>> іа тут >>>

  10 червня выбувся передзахист бакалаврів гр. БТ-18-1

  5 червня у світі відзначають День навколишнього середовища


  Прийміть щирі вітання з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища! 

  Сьогодні професійне свято у тих, хто взяв на себе велику відповідальність — дбати про наше довкілля. Своєю роботою екологи роблять неоціненний внесок в оздоровлення планети. Бажаємо Вам здоров’я і добробуту!

  У День охорони навколишнього середовища бажаємо всім прозорого повітря, чистої води і рівноваги всіх екологічних змінних. Хай серце кожної людини з трепетом ставиться до природи і прагне захистити її! Усим міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди і добробуту !

  Please accept our sincere congratulations on World Environment Day!

  Today is a professional holiday for those who have taken on a great responsibility to take care of our environment. Environmentalists make an invaluable contribution to the health of the planet. We wish you health and well-being! On the Day of Environmental Protection we wish everyone transparent air, clean water and balance of all environmental variables. Let everyone's heart tremble with nature and strive to protect it! Good health, happiness, peace, harmony and prosperity to all !

  31 травня о 12.00 відбудеться День відкритих дверей КрНУ в режимі онлайн

  Вступ-2022
  31 травня 2022 року о 12.00відбудеться День відкритих дверей КрНУ в режимі онлайн. Ви можете ставити будь-які питання щодо вступної кампанії цього року.

  25 травня відбулася зустріч з директорами міських закладів середньої освіти

  Вебінар в рамках проведення виробничої практики студентів (спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія)

  26 травня 2022 року в рамках проведення виробничої практики студентів (спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія) відбувся вебінар зі спеціалістом з охорони навколишнього середовища НТЦ «Промекологія» Вірою Поліщук. Вона розповіла студентам про діяльнисть центру та відповіла на їх численні питання.

  В університеті відбулася масштабна онлайн зустріч з випускниками шкіл

  26.05.22 р. в університеті відбулася масштабна онлайн зустріч з випускниками шкіл. Зустріч тривала майже три години. До заходу долучилися 100 учасників.

  Найбільшу зацікавленість у випускників викликали дві теми – безоплатні підготовчі курси на базі КрНУ та можливість отримати два дипломи – український і польський.

  Школярі дуже активно долучилися до спілкування, ставили чимало запитань і щодо мотиваційних листів, і щодо нововведеного мультипредметного тесту, а також цікавились, на які спеціальності можна вступити, не здаючи цей тест. Також слухачі просили контакти кафедр і зрештою від них надійшла пропозиція організувати наступну онлайн зустріч.

  Відповідальний секретар приймальної комісії прийняв пропозицію і чергову зустріч попередньо призначили на наступний тиждень.

  Фрагмент презентації кафедри екології та біотехнологій. Доповідач Ольга Новохатько зробила акцент на випускниках КрНУ, які наразі працюють на кременчуцьких підприємствах. Слухачі почули розповідь випускниці Юлії, яка нині обіймає посаду провідного інженера-технолога в компанії «Лукас».

  Джерело >>>

  КрНУ запрошує на онлайн зустріч з майбутніми абітурієнтами

  Вступ-2022

  24 травня 2022 року (вівторок) о 12:30 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського запрошує на онлайн зустріч з майбутніми абітурієнтами.

  Керівництво приймальної комісії та представники кафедр, в тому числі кафедра "Екологія та біотехнології", нададуть вичерпну інформацію про особливості цьогорічного прийому на навчання та спеціальності, які ви можете отримати у КрНУ, дадуть відповіді на ваші запитання.

  Тримай руку на пульсі, доєднуйся до онлайн зустрічі, почуй відповіді на свої запитання!!!

  Подключиться к конференции Zoom
  https://us04web.zoom.us/j/76932701825?pwd=kRNmjG3LCnfp2gUVgMpI0P2kvIaa4E.1

  Идентификатор конференции:      769 3270 1825
  Код доступа:       1CAtA1

  Вебінар в рамках проведення виробничої практики студентів (спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія)

  19.05.22 р. відбувся вебінар на підприємстві ТОВ «Екотрейд» в рамках проведення виробничої практики студентів спеціальності 162-«Біотехнології та біоінженерія».

  На вебінарі виступили: Сергій Дігтяр (директор ТОВ «Екотрейд» , Сніжана Тертишник (начальник лабораторії ТОВ «Еко), Марина Рибка (технік-лаборант ТОВ «Екотрейд»), Ольга Новохатько (зав.каф. екології та біотехнологій КрНУ).

  В вебінарі прийняли участь студенти: Степашко Олександр, Бейгул Анна, Закопай Богдан, Гончук Марина, Березовська Мирослава, Привалов Руслан, КроковецьСтанислав, Івасенко Юлія, Маненко Людмила, Губар Богдан, Щикота Дар’я, Барвінок Дар’я.


  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ! Бажаємо творчого натхнення і яскравих наукових ідей!

  ЛАНДШАФТНО-ЕКОЛОГІЧНА ПРАКТИКА ДРУГОКУРСНИКІВ-ЕКОЛОГІВ КАФЕДРИ

  Відповідно до наказу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського № 154-3 від 14 квітня 2022 року студенти 2 курсу гр. ЕО-20-1 (спеціальності 101-Екологія) денного відділення навчально-наукового інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук, кафедри екології та біотехнологій проходять навчальну правктику (ландшафтно-екологічну практику).

  НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
  ВСТУПНА КАМПАНІЯ - 2022
  Календарний план для абітурієнтів