Відбувся вебінар, присвячений процедурам вирішення конфліктних ситуацій: протидія булінгу, роль студентства в антикорупційній роботі в університеті, проблеми академічної доброчесності

28.09.2022

28 вересня у КрНУ пройшов вебінар, який був присвячений процедурам вирішення конфліктних ситуацій. На вебінарі розглядалися кілька актуальних тем – протидія булінгу; роль студентства в антикорупційній роботі в університеті та проблеми академічної доброчесності.

Модератором заходу був керівник центру моніторингу якості освіти і академічної чесності, професор кафедри обліку і фінансів Денис Загярняк.

Доцент кафедри психології, педагогіки та філософії Ольга Літвінова представила доповідь «Психологічна підтримка здобувачів освіти. Протидія булінгу». Вона пояснила, які види цього явища існують – психологічний, фізичний та кібербулінг. Окремо доповідач зупинилася на кібербулінгу, випадки якого наразі трапляються все частіше – це образи та погрози, які надходять на електронну пошту жертви та у месенджери, цькування її у соціальних мережах.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, викладач кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Анфіса Шмельова представила студентам доповідь «Роль студентства в антикорупційній роботі університету». Вона розповіла про антикорупційну законодавчу базу України та структуру державних органів, які займаються антикорупційною діяльністю. Також Анфіса Шмельова детально поінформувала про схему взаємодії студентів з антикорупційним уповноваженим в університеті та пояснила, як на сайті КрНУ знайти усі необхідні контакти та документи з цього приводу.

Доповідь директора бібліотеки КрНУ Олени Швець «Бібліотека та академічна доброчесність» була присвячена питанням академічної доброчесності та методики пошуку необхідних матеріалів у бібліотеці.